Pasza BesterlyBesterly jest marką pasz dla koni firmy De Heus. De Heus to firma holenderska specjalizująca się w produkcji pasz i produktów do żywienia zwierząt. Początek firmy sięga lat 30 ubiegłego wieku. Pasze dla koni w całkowitej produkcji firmy stanowią istotny element, do którego przykładana jest wielka uwaga. Bogate doświadczenie w tej dziedzinie poparte najnowszą wiedzą z tego zakresu pozwala na ciągły rozwój rynku tych produktów w Holandii jaki i innych krajach takich jak: Polska, Czechy, Słowacja, Francja, Niemcy.


ŻYWIENIE KONI


W ostatnich kilkudziesięciu latach hodowla koni dokonała wielkiego postępu. Stare rasy i typy zostały zastąpione nowoczesnym wysoko wyspecjalizowanym w danej dyscyplinie modelem konia. Z historii zostały jedynie nazwy ras jakie nadal przypisuje się poszczególnym populacjom koni.

Wraz z postępem selekcji i doskonaleniem cech użytkowych nowoczesnych koni wzrosły także diametralnie ich wymagania żywieniowe. To co w zupełności wystarczało jeszcze 20 lat temu teraz jedynie w części może zaspokoić potrzeby obecnie hodowanych koni.

Nowoczesne typy koni potrzebują żywienia opartego na dobrze zbilansowanych paszach wysokiej jakości. Wszelkie zaniedbania w tej dziedzinie prowadzą do ogólnych objawów barków żywieniowych takich jak spadek kondycji, czy brak chęci i energii do pracy. W szczególnych przypadkach zwłaszcza w odniesieniu do źrebiąt i młodych koni mogą być powodem chronicznych problemów zdrowotnych (np. OCD)

Naprzeciw potrzebom żywieniowym obecnych koni wychodzi oferta Besterly. Nasze produkty wytwarzane są zgodnie z najnowszymi standardami panującymi w żywieniu koni przy założeniu umiarkowanych, finalnych cen tych produktów dostępnych dla wszystkich posiadaczy koni.


PRODUKCJA


Proces produkcji pasz Besterly zakłada ciągłe doskonalenie i podążanie za najnowszymi trendami żywieniowymi koni. Najnowsze rozwiązanie zakłada konsolidację produkcji pasz dla koni dla całej grupy De Heus. Zgodnie z oczekiwaniami przyczyni się to do lepszej kontroli surowców stosowanych w produkcji oraz znacznego polepszenia fizycznych parametrów paszy. Założenia te skłoniły nas do dedykowania dla produkcji pasz dla koni jednej z fabryk De Heus. Dzięki dostępowi do bogatej bazy surowcowej oraz dogodnemu położeniu została nią fabryka De Heus Bestovice zlokalizowana w Czechach.

Obecnie w Bestovicach będą produkowane granulaty: Basic, Olimpic, Reprodic, Futuric. Produkcja pozostałych pasz z oferty  takich jak: Vitalic – granulat, Dynamix, Herbic i Coldmix - musli odbywa się nadal w Holandii lub Polsce.

Wszystkie pasze produkowane są z najwyższej jakości surowców przy uwzględnieniu najsurowszych norm jakościowych.

STRONA PRODUCENTA   


Produkty Besterly

Besterly Basic

Besterly Basic

Besterly Basic jest to podstawowa pasza dla koni lekko i średnio pracujących rekreacyjnych jak i spo...

49,00

Bez podatku: 45,37
5/5

2-3 dni

Besterly Coldmix

Besterly Coldmix

Besterly Coldmix musli to wysokojakościowe musli przygotowane wg receptury nie uwzględniającej owsa...

81,00

Bez podatku: 75,00
5/5
Besterly Dynamix

Besterly Dynamix

Besterly Dynamix jest wysokoenergetyczną paszą w formie musli. Zalecana jest w żywieniu koni sportow...

65,00

Bez podatku: 60,19
5/5
Besterly Futuric

Besterly Futuric

Besterly Futuric to pasza przeznaczona dla źrebiąt w I okresie ich życia, od momentu pobierania pasz...

63,00

Bez podatku: 58,33
Besterly Herbic

Besterly Herbic

Besterly Herbic to wysokojakościowe musli wytwarzane na bazie specjalnie dobranych ziół. Herbic jest...

81,00

Bez podatku: 75,00
Besterly Olympic

Besterly Olympic

Besterly Olympic to pasza przeznaczona dla koni sportowych będących w intensywnym treningu we w...

60,00

Bez podatku: 55,56

ok. 7 dni

Besterly Reprodic

Besterly Reprodic

Besterly Reprodic to pasza specjalnie skomponowana dla klaczy w II połowie ciąży oraz w okresie...

60,00

Bez podatku: 55,56
Besterly Vitalic

Besterly Vitalic

Besterly Vitalic to pasza z wyjątkowo wysokim poziomem witamin i minerałów. Przeznaczona jest dla ko...

65,00

Bez podatku: 60,19