Pasza Energys (dawniej Besterly)ENERGYS (dawniej Besterly) jest marką pasz dla koni firmy De Heus. De Heus to firma holenderska specjalizująca się w produkcji pasz i produktów do żywienia zwierząt. Początek firmy sięga lat 30 ubiegłego wieku. Pasze dla koni w całkowitej produkcji firmy stanowią istotny element, do którego przykładana jest wielka uwaga. Bogate doświadczenie w tej dziedzinie poparte najnowszą wiedzą z tego zakresu pozwala na ciągły rozwój rynku tych produktów w Holandii jaki i innych krajach takich jak: Polska, Czechy, Słowacja, Francja, Niemcy.


BLISKO NATURY

pasze.jpg (800×330)

Wraz z postępem genetycznym i doskonaleniem cech użytkowych nowoczesnych koni wzrosły ich wymagania żywieniowe. To, co w zupełności wystarczało jeszcze kilka lat temu, dziś jedynie w części może zaspokoić potrzeby zwierząt. Dla zdrowia i dobrej kondycji, konie potrzebują żywienia opartego na dobrze zbilansowanych paszach wysokiej jakości. Niewłaściwe żywienie może doprowadzić do spadku kondycji czy też braku chęci i energii do pracy, a w szczególnych przypadkach, zwłaszcza w odniesieniu do źrebiąt i młodych koni, mogą przyczynić się do powstania chronicznych problemów zdrowotnych (np. OCD).

Aby prawidłowo żywić, warto pamiętać o pierwotnym środowisku koni i naturze, dlatego formuła pasz Energys opiera się na naturalnym sposobie odżywiania. Domem koni zawsze były rozległe zielone tereny pokryte bujną trawą, która stanowiła główny element pożywienia. Ich układ trawienny idealnie przystosował się do tej formy pokarmu, dlatego zmodyfikowaliśmy skład paszy, zmniejszając zawartość zbóż i zamieniając je na paszę objętościową, aby najlepiej zaspokajać potrzeby koni. Energys to pasze, z których można stworzyć porcje pokarmu właściwe dla koni do jazdy rekreacyjnej oraz koni sportowych czy też roboczych. Jednak nikt nie zna konia lepiej niż jego właściciel. Dlatego oferujemy naszym klientom możliwość mieszania pasz, aby stworzyć porcję pokarmu idealnie dopasowaną do prawdziwych potrzeb żywieniowych koni.

Pasze Energys produkowane są w nowoczesnych zakładach produkcyjnych De Heus w Czechach. Nasza firma od wielu lat jest uznanym producentem pasz dla koni. Dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić klientów, a zwłaszcza ich zwierzęta, dostarczając im wszystkiego, czego potrzebują dla zdrowego wzrostu i dobrej kondycji. Produkty Energys cechują się również przyjemną dla oka szatą graficzną podkreślającą piękno, szlachetność i energię koni. 


STRONA PRODUCENTA